بازدید دادستان تهران از دادسرای ناحیه 38

بازدید دادستان تهران از دادسرای ناحیه 38

دادستان عمومی و انقلاب تهران در تداوم برنامه های نظارت میدانی بر عملکرد دادسراها و به منظور پایش نحوه خدمت رسانی به مردم، به صورت سرزده از دادسرای ناحیه 38 تهران بازدید کرد.

به گزارش انکو،   علی صالحی، صبح امروز (یکشنبه 16 اردیبهشت 1403) با حضور در دادسرای ناحیه 38، ضمن دیدار با قضات و کارکنان، از نزدیک در جریان عملکرد این مجموعه و نحوه رسیدگی به پرونده های قضایی قرار گرفت و توصیه ها و تذکرات لازم را خطاب به کارکنان و مسیولان دادسرا ارایه کرد.

وی در بازدید از بخش های مختلف دادسرا بر تکریم مراجعان و تسریع توام با دقت در رسیدگی های قضایی تاکید کرد.

صالحی در دیدار و گفت وگو با قضات و کارکنان اداری، بر لزوم کوتاه شدن مدت زمان رسیدگی به پرونده ها، حفظ نظم و انضباط در محیط کار و رعایت اصول و دستورالعمل های بایگانی تاکید کرد.

دادستان تهران همچنین به درخواست ها و مشکلات قضات و کارکنان دادسرا، رسیدگی و توصیه کرد: همکاران قضایی و اداری با حفظ روحیه جهادی، همه تلاش خود را در جهت تسریع در رسیدگی ها و تکریم مراجعان به کار گیرند.

دادستان تهران در دیدار چهره به چهره با مراجعان دادسرا، ضمن استماع اظهارات و مطالبات مردم، دستورات لازم را برای رسیدگی به درخواست های مطرح شده صادر کرد.

صالحی در این بازدید ضمن ابلاغ سلام و قدردانی ریاست قوه قضاییه به همکاران قضایی و اداری، به تعدادی از نیروهای دادسرای ناحیه 38 تهران که شعب محل خدمتشان بر اساس شاخص های برنامه عملیاتی دادسرا عملکرد بهتری داشتند؛ لوح تقدیر اعطا کرد.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید دادستان تهران از دادسرای ناحیه 38" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید دادستان تهران از دادسرای ناحیه 38"، کلیک کنید.