ایران جنایت رژیم صهیونیستی در النصیرات را به شدت محکوم کرد

ایران جنایت رژیم صهیونیستی در النصیرات را به شدت محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران جنایت هولناک رژیم صهیونیستی را در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه به شدت محکوم کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری انکو، ناصر کنعانی روز شنبه 19 خرداد 1403 جنایات هولناک و تکان دهنده صهیونیست ها در قتل عام صدها تن از شهروندان و کودکان و زنان فلسطینی در اردوگاه النصیرات در نوار غزه را نتیجه بی عملی دولت ها و نیز سازمان های مسیول بین المللی از جمله شورای امنیت سازمان ملل متحد در برابر هشت ماه جنایت جنگی و نقض همه قوانین و مقررات و حقوق بشردوستانه بین المللی توسط رژیم اشغالگر اسراییل در نوار غزه دانست و افزود: تداوم این بی عملی چیزی جز تشویق جنایتکاران به استمرار نسل کُشی فلسطینیان نیست.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: پیکرهای سلاخی شده و در خاک و خون غلتیده شهروندان و کودکان فلسطینی، نتیجه تداوم تزریق زرادخانه های تسلیحاتی رژیم صهیونیستی به بمب ها و موشک های آمریکایی و اروپایی و استمرار حمایت آمریکا و برخی کشورهای اروپایی از رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: شهروندان بیگناه خاصه کودکان مظلوم غزه در زیر بمباران های وحشیانه، درد و رنج گرسنگی، تشنگی و فقدان دارو و تجهیزات درمانی ناشی از محاصره را نیز تحمل می کنند.

کنعانی ادامه داد: در این وضعیت اسفناک که شاهد ناکارآمدی مطلق سازمان ها و مجامع بین المللی در دفاع از شهروندان و زنان و کودکان فلسطینی هستیم، کشورهای اسلامی مسولیت سنگینی دارند و باید به صورت متحد و یکپارچه در برابر این اقدامات بایستند و به مسیولیت انسانی، اخلاقی و اسلامی خود عمل کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایران جنایت رژیم صهیونیستی در النصیرات را به شدت محکوم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایران جنایت رژیم صهیونیستی در النصیرات را به شدت محکوم کرد"، کلیک کنید.