اولویت هلال احمر خدمت در مناطق محروم است

اولویت هلال احمر خدمت در مناطق محروم است

رییس جمعیت هلال احمر کشورمان تاکید کرد که اولویت هلال احمر خدمت در مناطق محروم است.

به گزارش انکو، پیرحسین کولیوند در جریان بازدید از روند خدمت رسانی کاروان جهادی الکفیل در حسینیه امام خمینی(ره) شهر همدان گفت: افراد فعال در گروه های جهادی از اساتید برجسته دانشگاه و دانش آموختگان مراکز علمی علاقه مند به فعالیت های جهادی هستند که ماحصل کارشان یک کار جمعی و دلسوزانه است. این اقدام جهادی به عنوان نذر خدمت برای سید و سالار شهیدان خدمت انجام می شود.

رییس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: خدمت به مناطق محروم، اولویت هلال احمر است و در این عرصه با جدیت وارد میدان شده است.

به گفته وی در این فعالیت جهادی حدود 120 پزشک فوق تخصص و متخصص به مدت پنج روز تا نیمه خرداد در حسینیه امام خمینی(ره) شهر همدان به اقشار کم برخودار به صورت رایگان خدمات درمانی ارایه می دهند و جمعیت هلال احمر همدان با مشارکت فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی و کاروان سلامت الکفیل، 90 جایگاه (یونیت) دندانپزشکی در سالن مجاور حسینیه امام خمینی (ره) شهر همدان به منظور ارایه خدمات رایگان دندانپزشکی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مستقر کرده است. همچنین بیمارستان (آر.دی.اچ) برای درمان اضطراری و سرپایی بیماران توسط هلال احمر در این محل دایر شده و یک شعبه از داروخانه هلال احمر در این محل برپا و داروی رایگان به بیماران دارای نسخه پزشک ارایه می دهد.

کولیوند گفت: مجموع افراد حاضر در این طرح شامل پزشک، دستیار پزشک، گروه تریاژ، تیم حمایت روانی و سایر افراد که به مردم خدمات ارایه می دهند به حدود 250 نفر می رسد.

در جریان این سفر همچنین در مراسمی با حضور رییس جمعیت هلال احمر طرح آبرسانی به روستای کنجوران تویسرکان نیز به بهره برداری رسید و در جریان آن پنج کیلومتر لوله گذاری، اتصالات، خط انتقال و توزیع شبکه با هدف تامین آب آشامیدنی پایدار اهالی این روستا انجام شد.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولویت هلال احمر خدمت در مناطق محروم است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولویت هلال احمر خدمت در مناطق محروم است"، کلیک کنید.