اعلام قوانین رسانه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

اعلام قوانین رسانه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری انکو و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، برخی از بندهای برگرفته از قوانین رسانه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت یادآوری و الزام به اجرا از سوی نمایندگان رسانه ها (خبرنگاران و عکاسان) که در تمرین رسمی و روز مسابقه حاضر می شوند، به شرح زیر است:

1- در زمان تمرین رسمی تیم ها یک روز قبل از بازی و در روز بازی فقط عکاسان و فیلمبرداران مجاز به استقرار در محوطه پشت تابلوهای تبلیغاتی هستند. خبرنگاران عزیز مجاز به حضور در محوطه زمین نخواهند بود و باید در مدیا تریبون مستقر شوند. داشتن آی دی کارت، کاور مربوط به مسابقات (کاورهای مربوط به مسابقات داخلی و یا جام باشگاه ها مورد تایید نیست) و دوربین حرفه ای برای استقرار دراین منطقه الزامی است.

2- در صورت بسته بودن تمرین رسمی تیم ها، نمایندگان رسانه ها تنها مجاز به حضور در پانزده دقیقه ابتدایی تمرین خواهند بود.

3- هرگونه فیلمبرداری با دوربین های غیر حرفه ای از جمله موبایل و گوپرو ممنوع است.

4- گرفتن لایو از بازی، تمرین رسمی، کنفرانس خبری و تمام فعالیت های مربوط به مسابقه برای کلیه شبکه های اجتماعی ممنوع می باشد.

5- عکاسان (به غیر از عکاس رسمی ای اف سی) تنها مجاز به حضور در دو دقیقه ابتدایی کتفرانس های خبری هستند و بعد از خروج عکاسان از سالن کنفرانس، نشست خبری آغاز خواهد شد.

6- عکاسان، مجاز به انجام مصاحبه با بازیکنان و یا کادر فنی قبل و پس از بازی نیستند.

7- دو ساعت قبل از شروع بازی عکاسان و فیلمبرداران اجازه ورود به زمین را خواهند داشت و قبل از آن باید در اتاق عکاسان مستقر شوند.

8- عکس تیمی اول از تیم میهمان و سپس از تیم میزبان گرفته خواهد شد.

9- قراردادن لوگو، موبایل و ویس ریکوردر بر روی میز کنفرانس خبری مجاز نیست.

10- عکاسان و فیلمبرداران مجاز به نشستن و استقرار در محل های خارج از پشت تابلوهای تبلیغاتی از جمله نشستن بر روی پیست تارتان نزدیک نقطه کرنر و… نخواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام قوانین رسانه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام قوانین رسانه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.