استقلالی ها تحت فشار هستند/ بازی سختی برابر آنها داریم – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

استقلالی ها تحت فشار هستند/ بازی سختی برابر آنها داریم - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، «مارینوس اوزونیدیس» سرمربی تیم فوتبال گل گهر در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال تهران اظهار داشت: می دانیم استقلال این روزها تحت فشار است و فردا بازی سختی را برابر تیمی که برای قهرمانی می جنگد، داریم.

او افزود: باید از همان ابتدای بازی کار را خوب آغاز کنیم تا فشار را روی حریف زیادتر کنیم و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم. البته در بازی آخر مقابل استقلال نتیجه ای که شایسته آن بودیم را کسب نکردیم.

سرمربی گل گهر ادامه داد: در این فصل و در خیلی از بازی های لیگ بهتر از حریفان خود بودیم اما نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم و باید در این دو هفته باقی مانده تا پایان مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشیم تا به نتیجه دلخواه خود برسیم.

او در خصوص بازیکنان مصدوم گل گهر گفت: به نسبت نیم فصل اول در نیم فصل دوم بازیکنان بیشتری را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و از آنجا که انتظار نداشتیم که این تعداد مصدوم در نیم فصل دوم داشته باشیم، در نقل و انتقالات نیم فصل اقدام به جذب بازیکنان زیادی نکردیم.

او در رابطه با بازیکنان مصدومی که به بازی با استقلال نخواهند رسید، گفت: امروز تمرین خواهیم داشت و پس از آن باید شرایط 3، 4 بازیکن را مورد بررسی قرار دهیم و باید در این رابطه با پزشک تیم صحبت کنم تا در خصوص بازی کردن یا نکردن بازیکنان ریسک نکنم. ما نیمه نهایی جام حذفی و هفته پایانی لیگ برتر را هم در پیش داریم و باید برای این دو بازی هم شرایط بازیکنان خود را بسنجیم.

او در رابطه با نگرانی از داوری دیدار با استقلال گفت: در این مورد نگران نیستم چون خودم هم بازیکن و هم مربی بوده ام و از شرایط آگاه هستم. زمانی داور تحت فشار قرار می گیرد که رقابت بین دو تیم بالا باشد. بهتر از اعضای دو تیم استقلال و پرسپولیس در مورد داوری صحبت نکنند.

اوزونیدیس خاطر نشان کرد: در این فصل تنها در دیدار رو در روی دو تیم استقلال و پرسپولیس از سیستم کمک داور ویدیویی VAR استفاده شد و این مورد هم طبیعی بود چون هر دو تیم برای قهرمانی در کورس بودند. . من دخالتی در رویه سایر تیم ها نمی کنم و فقط درباره تیم خودم حرف می زنم. استقلال و پرسپولیس هر دو شایستگی قهرمانی را دارند.

او در رابطه با مدت زمان قرادادش با باشگاه گل گهر تصریح کرد: تا پایان فصل جاری با گل گهر قرارداد دارم و فعلا تمام تمرکزم روی دیدار های باقی مانده در لیگ برتر و جام حذفی است. باید این دو مسابقه باقی مانده لیگ برتر را به بهترین شکل ممکن تمام کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلالی ها تحت فشار هستند/ بازی سختی برابر آنها داریم – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلالی ها تحت فشار هستند/ بازی سختی برابر آنها داریم – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.