ادامه اکران فیلم های روی پرده سینماها با 352 میلیاد تومان فروش

ادامه اکران فیلم های روی پرده سینماها با 352 میلیاد تومان فروش

اکران فیلم های سینمایی پس از چند روز تعطیلی از سرگرفته شد.

به گزارش انکو، در حالی که قرار بود فیلم «تگزاس 3» از هفته گذشته راهی اکران شود، با تعطیلی های هفته قبل نمایش آن به تعویق افتاد و جدیدترین فیلم مسعود اطیابی از نهم خرداد روی پرده می رود.

اکران فیلم هایی که پیش تر روی پرده بودند با پیشتازی «تمساح خونی»، «مست عشق» و «سال گربه» همچنان ادامه دارد.

از 26 خرداد فیلم کمدی «قلهک» نیز به چرخه اکران اضافه شده بود که تاکنون بیش از یک میلیارد و 400 میلیون تومان فروش داشته است.  

در این فیلم به کارگردانی مصطفی شایسته، هادی کاظمی، گوهر خیراندیش، نیما شعبان نژاد، هدیه بازوند، علی استادی و نسرین نصرتی بازی کرده اند.  

«تمساح خونی» به کارگردانی جواد عزتی تا به امروز حدود دو و نیم میلیون نفر تماشاگر داشته و حدود 147 میلیارد تومان هم بلیت فروخته است.  

«مست عشق» حسن فتحی با بیش از یک و نیم میلیون نفر مخاطب، بیش از 86 میلیارد تومان فروش داشته است.

«سال گربه» به کارگردانی مصطفی تقی زاده با بیبش از 895 هزار نفر تماشاگر، 48 میلیارد تومان بلیت فروخته است.

فیلم «بی بدن» مرتضی علیزاده نیز تاکنون 41 میلیارد تومان بلیت فروخته و «نیلگون» حسین سهیلی زاده هم که از اردیبهشت ماه روی پرده رفته، با حدود هفت هزار نفر تماشاگر نزدیک 412 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم «تاوان» رامین سهراب نیز که در پایین ترین رده فروش گیشه قرار دارد، با حدود 2700 نفر تماشاگر 153 میلیون تومان بلیت فروخته است.

در حال حاضر فروش کلی سینما 352 میلیارد تومان با 6 میلیون و 155 هزار نفر است.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادامه اکران فیلم های روی پرده سینماها با 352 میلیاد تومان فروش" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادامه اکران فیلم های روی پرده سینماها با 352 میلیاد تومان فروش"، کلیک کنید.