اختلافات شخصی بوی خون گرفت! – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

اختلافات شخصی بوی خون گرفت! - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری انکو، سردار علی ولیپور گودرزی رییس پلیس آگاهی پایتخت گفت: اواسط خرداد ماه امسال، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان های تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، با اعلام این خبر، تیمی از زبده ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد مردی جوان حدوداً 20 ساله مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی های اولیه هم نشان می داد که مقتول در جریان درگیری در یکی از محله های شرق تهران قربانی جنایت شده است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: طولی نکشید که تیم جنایی راهی محل موردنظر شدند و با تحقیقات میدانی پی بردند مقتول به خاطر اختلاف شخصی با 2 نفر از اقوام درجه یک خود درگیر شده و در جریان این نزاع، با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

این مقام انتظامی گفت: بدین ترتیب کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ابتدا 2 مرد را دستگیر کردند و سپس ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی تحقیقات خود را در رابطه با این جنایت ادامه دهند؛ همچنین یکی از متهمان در بازجویی های اولیه به جرم قتل اعتراف کرد.

سردار کارآگاه ولیپور گودرزی عنوان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اختلافات شخصی بوی خون گرفت! – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اختلافات شخصی بوی خون گرفت! – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.