اخباری که درباره سانحه بالگرد رییس جمهور می رسد اخبار خوبی نیست – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

اخباری که درباره سانحه بالگرد رییس جمهور می رسد اخبار خوبی نیست - خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار انکو، محمد جواد لاریجانی رییس اسبق ستاد حقوق بشر در برنامه ای تلویزیونی گفت: من تا آخرین لحظه امیدم را از دست نمی دهم هرچند اخباری که به دست می رسد اخبار خوبی نیست.

وی ادامه داد: هرچند در میان ملت امام حسین شهادت در راه انجام خدمت احلی من عسل است.

جواد لاریجانی گفت: ان شاالله ایشان در سلامت هستند و من تا آخرین لحظه آمادگی ندارم امیدم را از دست بدهم.

رییس اسبق ستاد حقوق بشر افزود: دشمن روی این چیزها سرمایه گذاری کرده بود و همیشه اشتباه می کرده است. این مملکت در گذشته نیز بزرگانی را شهید داده است.

وی افزود: امروز که ایران استقرار بی نظیر مدنی را شاهد است ملت ما باید مطمین باشند که این کشتی در مسیر حرکت خود بدون هیچ تلاطمی پیش می رود. دشمنان ناکام خواهند بود در اینکه فکر کنند اوضاع مملکت بهم ریخته است.

جواد لاریجانی گفت: امیدوارم در آخرین لحظات خبرهای خوبی بشنویم ما باید برای همه چیز آماده باشیم. ملت ما آماده است.

رییس اسبق ستاد حقوق بشر گفت: شرایط قانونی برای اداره کشور روشن است ما این مسیر را طی خواهیم کرد و کشور دچار هیچ آشوب و بهم ریختگی نخواهد شد اما پر کردن جای ایشان بسیار سخت است. البته حادثه کوچکی نیست و حادثه بسیار بزرگ است.

وی به برخی از شیطنت ها و خباثت های رسانه های دشمن اشاره کرد و گفت: رفتار رسانه های دشمن کریه و زشت است اول اعلام کردند که این یک حادثه تروریستی بوده است در صورتی که چیزی بررسی نشده و اگر اعلام می کنند پس حتماً خودشان آلوده به این کار هستند.

جواد لاریجانی افزود: اگر روزی دستگاه های امنیتی و نظامی ما متوجه این کار شوند روزگار کسانی که آلوده شده اند سخت خواهد بود.

وی ادامه داد: من فکر می کنم اینها تبلیغاتی برای بهم ریختن روحیه مردم ما هستند. اگر خدایی نکرده نتیجه نهایی این حادثه اعلام شود، ما غمگسار خواهیم بود و این چیزی نیست که ما به راحتی از آن بگذریم.

رییس اسبق ستاد حقوق بشر گفت: در این حادثه چه ایشان به شهادت رسیده باشد چه زنده باشد در جهت احیای مکتب اهل بیت هستیم تاکید می کنم دشمنان ما باید بدانند که از این حادثه نفعی برای مقاصد آنها حاصل نمی شود بلکه برعکس است. انشاالله این سید جلیل القدر ما سلامت باشد.

وی افزود: مطابق قانون در زمانی که رییس جمهور دچار حادثه شده باشد و وضعیت جسمی نامناسبی داشته باشد یا به شهادت رسیده باشد مملکت معطل نمی ماند رییس دو قوه و معاون اول هستند و سایه رهبر معظم انقلاب اسلامی هم سایه آرامبخشی هست و ملت ما نباید نگرانی داشته باشند. البته دل های ما سوخته است و برای اصل حادثه غمگین هستیم.

جواد لاریجانی در پاسخ به این سوال که در صورت اتفاق طبق قانونی اساسی چه شرایطی پیش بینی شده است؟ گفت: روسای دو قوه و معاون اول هدایت امور را در دست می گیرند تا انتخابات بعدی.

وی ادامه داد: البته من دوست ندارم درباره این مسایل به تفصیل صحبت کنم ولی ما در شرایط حقیقی زندگی می کنیم و مردم ما باید بدانند که مسایل در سیاق قانونی کشور طبیعی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اخباری که درباره سانحه بالگرد رییس جمهور می رسد اخبار خوبی نیست – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اخباری که درباره سانحه بالگرد رییس جمهور می رسد اخبار خوبی نیست – خبرگزاری انکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.