آرتتا: می توانیم در خانه بایرن پیروز شویم

آرتتا: می توانیم در خانه بایرن پیروز شویم

سرمربی آرسنال بر این باور است که تیمش به خاطر اشتباهات بدی که داشت پیروزی را با تساوی برابر بایرن مونیخ عوض کرد. او امیدوار به شکست باواریایی ها در بازی برگشت است.

به گزارش انکو ، آرسنال در شب نخست دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی دو بر دو برابر بایرن مونیخ متوقف شد.

به نقل از TNT Sports، میکل آرتتا در نشست خبری بعد از این بازی گفت: بازی دقایق متفاوتی داشت. ما واقعا خوب شروع کردیم و کنترل بازی را در اختیار داشتیم. یک گل واقعاً خوب را به ثمر رساندیم و سپس لحظه ای فرارسید که بن وایت اشتباه کرد. اگر آن اشتباه رخ نمی داد بازی دو بر صفر و همه چیز متفاوت می شد.

او افزود: آنها گل زدند و موقعیت هایی را هم خلق کردند. دریافت گل دوم برای ما غیر عادی و خلاف جریان بازی بود. اینجا لیگ قهرمانان است و اگر اشتباه کنید مجازات می شوید. ما به بازیکنان بایرن مونیخ فضا دادیم و آنها بسیار خطرناک بودند. حتی زمانی که نتیجه 2-1 بود، سعی کردیم آرامش داشته باشیم و بازی را اداره کنیم و آرام هم بودیم . تغییراتی که دادیم روی تیم تاثیر گذاشت و باعث شد تا هماهنگ تر ظاهر شویم. در لیگ قهرمانان وقتی چیزی می دهید آن را می گیرند و مجازات می شوید. این هم بخشی از فوتبال است.

آرتتا درباره صحنه مشکوک دقایق پایانی گفت: تیم داوران گفتند که آن صحنه را بررسی کردند و به این نتیجه رسیدند که پنالتی نیست.

او در پایان گفت: به توانایی تیمم برای رفتن به آلیانس آره نا و شکست دادن آنها ایمان زیادی دارم . باید به خوبی آماده شویم.

پایان خبر انکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آرتتا: می توانیم در خانه بایرن پیروز شویم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آرتتا: می توانیم در خانه بایرن پیروز شویم"، کلیک کنید.